See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi

Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi

Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi

Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi

Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi
Ripats - Sodaliit (laos) - Ravikivi
Klienditugi
560 45 000
Kategooriad
Eripakkumised
Aroomiõli - Nelk 10..
Aroomiõli - Nelk 10..
PHATOILi eeterlike õlide kohta: 100% Pure Plant Extrat eeterli..

SOODUS
21.95€ 30€
Ripats - Sodaliit (laos)

Ripats - Sodaliit (laos)

1515 5€
KM-ta: 4.10€
MÄRKSÕNAD:  Sodaliit ühendab loogika intuitsiooniga, ratsionaalne kivi, aitab vabastada vanadest mõttemustritest,luues ruumi uutele taipamistele, avab vaimse taju. rühmatöö soodustaja, sti [Loe veel...]
Ripats - Sodaliit (laos)
Suuruste info
Tootekood: KE-711
Saadavus: 2 - 3 päeva
Palume kõik küsimused esitada enne tellimuse tegemist!

Võimalikud valikud

Pakend (ei ole kohustuslik):

* Nahast kaelapael:

Kogus:  

Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
MÄRKSÕNAD:  Sodaliit ühendab loogika intuitsiooniga, ratsionaalne kivi, aitab vabastada vanadest mõttemustritest,luues ruumi uutele taipamistele, avab vaimse taju. rühmatöö soodustaja, stimuleerib usaldust, toob emotsionaalse tasakaalu, kergendab enesega leppimist.
 
VAIMNE MÕJU: SODALIIT aitab avardada seisukohti, soodustab ning stabiliseerib loogilist mõtlemist, aida­tes seega just tundlikke ja emotsionaalseid inimesi. Seetõttu sobib eriti hästi inimestele, kes katsuvad teooriat praktikasse rakendada. Ta toetab eneseteadvust, vaprust, truudust ja püsivust. Esindab seega ka vendlust ja inimeste ühtekuuluvustunnet, tugevdades oma­vahelist usaldust. Kõrvaldab allasurutud süütunde, vabastab hirmust. SODALIIT on abiline stressi korral ja ülitundlikel perioodidel, sest maandab hingeprotsessidest sündivat ener­giat. Valged trii­bud kivis sümboliseerivad valgust, mis aitab leida märke sealgi, kus näib valitsevat kaos. SODALIIT on nagu uksehoidja – ei põhjusta äkilisi muu­tusi vaid kaitseb liiga võimsate kogemuste eest nii kaua, kuni meele puhastumine pole lõpule jõudnud. Kui ollakse valmis oma mõtteid puhastama ja oma hoiakute teadvustama, siis aitab ta kandjat aeglaselt kolmanda silma avamiseks ette valmistuda.
 
MÕJU TERVISELE: SODALIIT on väga hea kivi kõrge vererõhu korral. Rahustab ja tasakaalustab närve, tugev­dab kilpnääret ja näärmeid, ergutab ainevahetust, aktiviseerib keskaju ja lümfide talitlust, andes jõudu ning vitaalsust.
 
MUU: Sodaliit aitab arvuti kiirgust vähendada
 
HOOLITSEMINE: puhastada korra nädalas voolava vee all, toor- või lihvutud kivi peale iga kasutust. Päikese käes laadida ei soovitata. Juba kaua aega kasutatud kivi tuleks mõneks päevaks maha matta, et selle energia uueneks.
Omadused
Tähtkuju Neitsi, Ambur
Planeet Veenus
Element Vesi
Haigused kurguvaevused, laringiit, kõrge vererõhk, autism, aju, keskendumisraskused, hüperaktiivsus, depressioon ja stress, kilpnääre, neerude puhastamine, vananemisega seotud hirmud
Märksõnad: Ripats, Sodaliit, laos
Ravikivi @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper