See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Tšakratest - Ravikivi

Tšakratest - Ravikivi

Tšakratest - Ravikivi

Tšakratest - Ravikivi

Tšakratest - Ravikivi
Tšakratest - Ravikivi
Klienditugi
560 45 000
Tagasiside
Kaup saabus kiiresti
«Soovitan!»


Mari, Viljandi

Rahuldav
«Kiitus!»


Kaspar, Tallinn

Parimad hinnad
«Kaup saabus tähtajaks, soovitan!»


Viktor, Valga

Kiidan
«Ostan kindlasti ka tulevikus.»


Paul, Tallinn

Tšakratest

Mäekristall – teda väga armastavad ekstrasenssid, sest oma olemusel on ta energiageneraator. Aitab kiiresti taastada energiat pärast haigust ja ravi. Selleks tuleks kuuetahulist mäekristalli prismat hoida peos 10-15 min. See kristall harmoniseerib mõtteid ja edendab teadvuse laienemist. On väga heaks abivahendiks kõikide tšakrate puhastamiseks ja aktiveerimiseks ning aura värvide kirgastamiseks.
 
Nefriit – Tõlgituna hispaania keelest tähendab „nimme kivi“.  See kivi on erakordselt viskoossne ja hoiab endas pikka aega soojust. Seetõttu kasutati teda kuumutatult soojenduspadjas. Nefriidi vibratsioonid harmoneeruvad südametšakraga.
 
Obsidiaan – aitab inimesel teadvustada oma nõrku külgi ja näitab, kus on blokeeritud vaba energia liikumine. See, kes kannab pidevalt, ei tohiks karta muutusi (ennekõike endas) ja on valmis nägema maailma uue pilguga. Juurtšakra kivi.
 
Oonüks – kergendab südamevalu, samuti aitab teritada kuulmist ja selgitada mõistust. Hõbedaga raamitud oonüks ravib effektiivselt valusid südames ja kõrvaldab kiiresti unetuse. Tšakra valik on ennekõige seotud kivi värviga, kuid peamiselt on need juurtšakra ja kroonitšakra.
 
Opaal – tasakaalustab kõik organismi funktsioonid. Stimuleerib käbinääret ja hüpofüüsi. Teravdab intuitsiooni ja inspiratsiooni. Mõjub hästi nägemisele. Kaitseb nakkushaiguste eest. Opaal saadab energiat südametšakrasse.
 
Rubiin – tugevdab ühtsusetunnet teiste inimeste suhtes, lisab suuremeelsust ja kaastunnet, aitab toime tulla hingevaluga ja taastab kaotatud elutahte. Peamised tšakrad – nabatšakra ja kroontšakra.
 
Safiir – kaitseb silmi, kõrvu, kopse, kurku ja aitab liigesevalude, neuroosi ja unetuse korral. Ta aitab meil leida oma elu eesmärki ja ületada kõik hirmud ja depressioonid. Kollakasoranž safiir harmoniseerib kroontšakrat, kollane safiir – nabatsakrat, sinine – kurgutsakrat ja violetne- kolmanda silma tšakrat.
 
Smaragd – teda ei tohiks kinkida sünnipäevaks, juubeliks jt. tähtpäevadeks. Ta toimib nagu kingitus teenuse vastu, armastus tervise vastu. Tema tšakraks on südametšakra.
 
Teemant (briljant) – tugevdab kõiki energiakeskmeid. Idamaades on teemant kasutusel kui südame toniseerimise vahend. Selleks tuleb ta asetada ööseks veeklaasi ja järgmise päeva jooksul tuleb kogu see vesi osade kaupa ära juua. Teemant aitab ärahoida mao haigusi, aitab närvihaiguste ja psüühiliste haiguste (ksisofreenia, depressioon) korral, aitab unetuse vastu.
 
Turmaliin – roheline suudab äratada elurõõmu ja loomejõu. Kui roheline on koos roosaga, siis tuleks teda kanda südametšakra kohal. Turmaliin värskenda südant ja annab julgust ning jõudu.
 
Tsitriin – Aktiveerib kroonitšakra ja nabatsakra  ning selgitab aurat tervikuna.
 
Tšaroiit – see on uue aja kivi. Õpetab tingimusteta armastust, mõistmise ulatust ja aktsepteerimist, annab ühtsuse tunde kogu elusaga. Aitab kaasa meie vaimsele arengule ja elutedlikkusele, äratab intuitsiooni. Heliseb koos juurtšakraga.
Ravikivi @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper