See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi
Naturaalne Krüsokolla 50g kpl. - Ravikivi
Klienditugi
560 45 000
Kategooriad
Eripakkumised
Aroomiõli - Nelk 10..
Aroomiõli - Nelk 10..
PHATOILi eeterlike õlide kohta: 100% Pure Plant Extrat eeterli..

SOODUS
21.95€ 30€
Naturaalne Krüsokolla 50g kpl.

Naturaalne Krüsokolla 50g kpl.

111 15€
KM-ta: 12.30€
Krüsokolla on tegelikult ravitoimega kivide seas üks tähtsamaid. Nimelt harmoneerub selle kristalli energia tänapäeva inimese teadvusega ning seetõttu avab ja võimendab krüsokolla isikliku sis [Loe veel...]
Naturaalne Krüsokolla 50g kpl.
Suuruste info
Tootekood: 32914365879
Saadavus: 2 - 4 nädalat
Palume kõik küsimused esitada enne tellimuse tegemist!

Võimalikud valikud

Pakend (ei ole kohustuslik):

Kogus:  

Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Krüsokolla on tegelikult ravitoimega kivide seas üks tähtsamaid. Nimelt harmoneerub selle kristalli energia tänapäeva inimese teadvusega ning seetõttu avab ja võimendab krüsokolla isikliku sisemaailma nägemise võimet.
 
Krüsokollat kasutatakse harva ehetes kuna tegemist on võrdlemisi nõrga struktuuriga kristalliga ning ta ei kannata kõige paremini lihvimist. Vääriskiviks peetakse kergelt läbikumavat ja rohekat krüsokollat. Ta on küllaltki kallis ja haruldane, kuid võrreldes läbipaistmatu kristalliga vahendab kõrgema sagedusega energiat. Meresinine krüsokolla kehastab aga omakorda alateadlikku tarkust ja jõudu, tugevdab intuitsiooni ning aitab alateadvusega ühendusse sattuda.
 
OMADUSED
 
Krüsokolla aitab teadvustada varjatud tundeid ja avastada oma hinge. Samuti aitab ta ühendada meele tasandil mineviku ja oleviku. Krüsokollat kasutataksegi sageli  nö seni kaardistamata aladega tutvumiseks ning enda teadvuse avastamiseks.
 
 
Krüsokolla on ühtlasi rahukivi ning vaigistab liialt tugevaid emotsioone. 
Veelgi enam - krüsokolla on kurgutšakra kivi, mistõttu aitab ta vabaneda põhjendamatust hirmust, kurbusest, vihast, ängist ja ärritusest. Ta aktiviseerib loovust, parandab eneseväljendusvõimet ning suurendab sallivust.
 
 
Krüsokollat peetakse naiste kiviks. Ta kiirgab emalikku ja naiselikku energiat (mis muudab ta tegelikult ka väga sobilikuks meestele, kes kardavad oma õrnu tundeid väljendada või vajavad paremat ühendust oma naiselikuma poolega). Ta kiirgab kosmilist tarkust, annab inimestele võime vasturääkivusi mõista ja eksimusi andestada. Lisaks sellele leevendab krüsokolla menstruaalvaevusi ning ravib ka nurisünnituse järgset kurbust ja masendust.
 
Kõrgemal tasandil sümboliseerib krüsokolla omakasupüüdmatut tingimusteta armastust. Ta on valgustatud hing, kes jagab teistele oma tarkust ja armastust, seejuures midagi vastu küsimata. 
Ta aitab avada Kolmanda Silma ning soodustab selgeltnägemisvõimete teket ja arengut. 
 
KELLELE SOBIB?
 
Kuna krüsokolla on naiste kristall, ei ole selle kivi omamine ühelegi õrnema soo esindajale liiast.
Lisaks kõigile naistele sobib krüsokolla ka meestele - eriti neile, kel probleeme oma õrnade tunnete väljendamise ning oma naiselikuma poole aktsepteerimisega.
Veelgi enam, krüsokolla sobib hästi kõigile neile, kes kannatavad mõne foobia, pideva kurbuse, ärevuse või viha all. 
Krüsokolla on ideaalne kristall ka neile inimestele, kes soovivad ennast paremini tundma õppida ning enda sisemise maailmaga lähemalt tutvuda.
 
PÕHITŠAKRA
 
Kurgutšakra ja Südametšakra
 
VÄRVIVARIATSIOONID
 
Läbipaistmatu või kergelt läbikumav roheline või sinine kivi. Sageli sisaldab mõlemat värvitooni ning lisaks hallikaid või pruunikaid alatoone. 
Sageli võrreldakse krüsokollat maakaardiga, mille türkiissinises vees seiasavad tumesinised saared ning pruunikas-hallikad mäeahelikud.
 
TUGEVUS:  2-4 / 10
 
KOOSTIS: Vett sisaldav vasksilikaat
Omadused
Tähtkuju Sõnn, Neitsi, Kaksikud, Lõvi
Planeet Veenus
Element Õhk
Haigused kurgupõletik, naistehaigused, menstruatsioonivaevused, nurisünnituse järgne depressioon, vererõhu alandamine, põletused, maksapuhastus, krambid, palaviku alandaja.
Märksõnad: Käevõru, Krüsokolla, laos
Ravikivi @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper