See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi

Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi

Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi

Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi

Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi
Kaelakee - Must turmaliin (laos) - Ravikivi
Klienditugi
560 45 000
Kategooriad
Eripakkumised
Aroomiõli - 20 osal..
Aroomiõli - 20 osal..
MAYJAMi eeterlike õlide kohta: 20 x 5 ml 100% eeterlikud ar..

SOODUS
27.60€ 33.60€
Kaelakee - Must turmaliin (laos)

Kaelakee - Must turmaliin (laos)

12 4.90€
KM-ta: 4.08€
Põhiomadused kaitse, maandus, õnn, positiivsus, negatiivsus, stress, mõistmine, enesekindlus, julgus, suhted, hirmud, tervendus, elektromagnetkiirgus Turmaliinin on võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendades vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitseb turmaliin kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutab pingeid, hi...
Kaelakee - Must turmaliin (laos)
Suuruste info
Tootekood: KE-1803
Saadavus: 2 - 3 päeva

Võimalikud valikud

Pakend (ei ole kohustuslik):

Kogus:  
      Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Põhiomadused
kaitse, maandus, õnn, positiivsus, negatiivsus, stress, mõistmine, enesekindlus, julgus, suhted, hirmud, tervendus, elektromagnetkiirgus

Turmaliinin on võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendades vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitseb turmaliin kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutab pingeid, hirme ja minevikuvalu.

Energeetilised omadused
Juurkeskust mõjutades on turmaliin väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Suurendab vitaalsust, hajutab pingeid ja stressi. Seeläbi soodustab olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitab säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted.

Võimsa kaitsekivina kaitseb sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest.

Aitab eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudab minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetab turmaliin nende transformeerumist positiivseks.

Turmaliin on hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Turmaliini energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustab sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Ülihea mentaalse tervendajana tasakaalustab turmaliin paremat ja vasakut ajupoolkera. Laseb sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki turmaliinist õnnelikkuse kivi.

Ühendab vaimu mateeriaga. Aitab Maale ankurdada kõrgemaid energiasagedusi, et muundada piiratud inimlikud uskumsed ja põhimõtted avardunud teadlikkuseks. Julgustab sind elama kooskõlas kõrgemate vaimsete seadustega ning julgelt kanaldama valgust iseenda ellu kui kogu maailmale.

Turmaliin on ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitab tugevdada potentsi ja naisi toetab sünnitusel.

Oma kaitsvate ja maandavate omaduste tõttu on ka väga hea kristall tervendajatele, abistades neid tervendustöös. Näiteks, negatiivsete energiate transformeerimisel inimese peenenergiakehades, mittetoetavate energeetiliste ühenduste läbilõikamisel ja erinevate joonduste tegemisel. Tugevate elektriliste omaduste tõttu mõjutab inimese närvisüsteemi. Kanaliseerib kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust.

Füüsiline tervendus: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.
Omadused
Tähtkuju Kaljukits, Kalad, Kaalud
Planeet Saturn
Element Maa
Haigused allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia
Märksõnad: Komplekt, Tiibeti, GuiRen
Ravikivi @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper